Strafor Kutu

Evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullandığımız strafor bir ısı yalıtım ürünüdür. Firmamız bünyesinde geliştirilen bu hizmet ile özellikle sonbahar ve kış aylarında strafor kullanılan binalarda istenen oda sıcaklığı başka herhangi bir dış etkiye ve katkıya gereksinim duyulmaksızın sağlıyoruz. Bu ürünün %98lik gibi büyük bir kısmında kuru kava kabarcıkları kullanmaktayız. Bu sayede dışarıdan soğuk hava gelmesine engel olduğu gibi içerideki makul miktardaki sıcak havanın da dışarı çıkmasına engel olmasını sağlıyoruz. Bir ısı iletkenlik derecesine sahip olan straforürünlerinin bu özellikleri sabittir. Bu noktada firmamız tarafından uygulandıktan sonra üstünden yıllar geçse bile herhangi bir bozulmaya uğramaz. Kullanılmaya başlandığı andan itibaren strafor basıncı ve hava basıncı etkisi altında kalır.

Ancak içerdiği yüksek çözünürlüklü maddeler neticesinde kırılma hassaslığı göstermez. Bu da strafor kullanılan yerlerde daimi olarak iş görmesini sağlamaktadır.

  36 üretim ve 8 idari olmak üzere Toplam 44 Personel olarak hizmet vermekteyiz. Fabrikamızın 1. Katında; 2500 m2 Strafor Blok Üretimi ve Paket Strafor hattı bulunmaktadır.

  ADRES

  Yeniceköy Mah. Yeniceköy OSB 623 Sok. No:7 İnegöl/BURSA

  TELEFON

  0224 718 60 78

  WHATSAPP

  0543 295 40 10

  E-POSTA

  info@torstrafor.com

  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı