Seramik Koruma

Uzun Süren Kaliteli Koruma

Farklı iklim şartlarına % 100 uyum sağlayan seramik koruma straforu, uygulandığı alanın ömrünü de uzatmaktadır. Derin bir parlaklık sağlayan seramik koruma straforu, uzun süre koruma sağlaması ile sizlere kullanım kolaylığı da sunar.

Birçok kullanım alanı olan seramik koruma straforu hizmeti, Marmara Bölgesi’nde hizmet veren Tor Ambalaj Strafor CNC Kesim – Ebatlama firmamız tarafından güvenle sağlanmaktadır. Uygulanacak alanın tamamen hazır hale getirilmesi sonrasında uygulanan seramik koruma straforu, gerçek bir koruma sağlar.

 Kolay Uygulama, Uzun Süren Güven

Uygulaması son derece kolay olan seramik koruma straforu, uygulanan alanın kusurlarını giderme konusunda da birebirdir. Özellikle otomotiv sektöründe tercih edilen seramik koruma straforu, aracınızı korumakla kalmayarak birçok avantaj da sağlar.

Aracı çizilmelere karşı daha dirençli hale getiren seramik koruma straforu, okidasyonu da önlemektedir. Aracın boyasına parlaklık kazandıran seramik koruma straforu, aracı her türlü kirden da en iyi şekilde korur. Bu sayede sürekli temizlik derdinden kurtarmış olur.

  36 üretim ve 8 idari olmak üzere Toplam 44 Personel olarak hizmet vermekteyiz. Fabrikamızın 1. Katında; 2500 m2 Strafor Blok Üretimi ve Paket Strafor hattı bulunmaktadır.

  ADRES

  Yeniceköy Mah. Yeniceköy OSB 623 Sok. No:7 İnegöl/BURSA

  TELEFON

  0224 718 60 78

  WHATSAPP

  0543 295 40 10

  E-POSTA

  info@torstrafor.com

  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı