Seperator

Ambalajın koruyuculuğunu ve destekleyici iğini artırmak için imal edilen seperatör, özel olarak hazırlanmaktadır. Koli içerisine koyulan ürünlerinizi ayırma ve birbirleri ile temasını önleme görevi üstlenen seperatörler, mukavva halinde üretilmektedir.

Tek oluklu mukavva olarak da tercih edilen seperatör, bazı durumlarda geçmeli seperatör şeklinde de kullanılmaktadır. Bu durumda da seperatörlere yarıklar açılır ve açılan bu yarıklar sayesinde birbirlerine geçme hali kolayca sağlanır.

Kullanışlı ve Uzun Ömürlü Seperatörler

Paketlenmesi gereken ürünlerin birbirine temas etmemesi amacı ile yarık şeklinde açılan mukavvalara seperatör denilmektedir. Kolinin mukavemetini de artırmaya yarayan seperatör, paketlenen ürünlerin tamamının aynı formu korumasını sağlamaktadır.

Separatörlerin Özellikleri

Seperatörlü koli olarak da birçok kişi tarafından tercih edilen bu sistem, koli içindeki ürünlerin ayrıştırılmasına yardımcı olmaktadır. Dört ya da daha fazla sınıflandırma yapılabilmesi için birbirinin içine geçen yarıklı şekildeki mukavvalar kullanılmaktadır. Yarıklı olan bu bölmeler içinde bulunan ürünlerin birbirine teması kolay ve pratik bir şekilde engellenmektedir.

Üstü açık özellikte olan seperatörlü koliler, bu özelliği sayesinde ürüne kolay bir şekilde erişim sağlamaktadır. Dengede durmakta zorlanan ürünler için de son derece ideal olan seperatör sistemleri, ürünler için en sağlıklı taşıma ve saklama yöntemi seçimidir.

  36 üretim ve 8 idari olmak üzere Toplam 44 Personel olarak hizmet vermekteyiz. Fabrikamızın 1. Katında; 2500 m2 Strafor Blok Üretimi ve Paket Strafor hattı bulunmaktadır.

  ADRES

  Yeniceköy Mah. Yeniceköy OSB 623 Sok. No:7 İnegöl/BURSA

  TELEFON

  0224 718 60 78

  WHATSAPP

  0543 295 40 10

  E-POSTA

  info@torstrafor.com

  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı