Mobilya Koruma

Ambalaj Ürünleri ve Mobilya Koruma

Ambalaj malzemeleri kullanmakta olduğumuz tüm ürünlerde görülmektedir. Mobilya koruma straforu da mobilya ambalajları arasında oldukça etkili bir üründür. Mobilya üretimi oldukça dikkat gerektiren ve kalite isteyen bir durumdur. Yine mobilyaları evinizde ve ofisinizde de en güzel şekilde kullanmak istersiniz. Bu özen ve dikkat isteyen hassas ürünleri en iyi şekilde ambalaj yapmak gerekmektedir. Mobilya koruma straforu mobilyanın taşıma sırasında herhangi bir çarpma ve darbeye karşı korunmasında önemli ölçüde kolaylık sağlıyor. Bu sayede mobilyalarınızı korumak için gerekli olan önlemi almış olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Farklı özellikte koruma straforları sayesinde de çok farklı ebatlarda olan mobilya çeşitlerinin korunmasında önemli bir tedbir aracı olmaktadır. Doğru tercihi yaparak gerekli olan önlemi almanız işlerini kolaylaştıracak ve kazancınızı arttıracaktır.

 Mobilya Koruma Straforu

Geniş bir yelpazeye sahip olan koruma straforları arasında mobilya koruma straforu çeşitleri de yerini alıyor. Mobilya koruma straforu çeşitleri en kaliteli malzemeler ile üretilerek siz kullanıcılara sunuluyor. Bu sayede de işlevsel açıdan oldukça kullanışlı olan ürünler sizlere sunuluyor. Mobilyalarınızı en güzel şekilde korumak ve de çeşitli darbe ve hasarlara karşı önleminizi almanız için gerekli olan koruganlar sizlere sunuluyor. Ayrıca farklı özellikte strafor çeşitleri farklı mobilya çeşitlerinin korunması için oldukça ideal koşulları oluşturuyor. Siz de ürünleriniz için gerekli olan korugan straforu seçerek üretmiş olduğunuz ürünlere gereken değeri vermelisiniz.

  36 üretim ve 8 idari olmak üzere Toplam 44 Personel olarak hizmet vermekteyiz. Fabrikamızın 1. Katında; 2500 m2 Strafor Blok Üretimi ve Paket Strafor hattı bulunmaktadır.

  ADRES

  Yeniceköy Mah. Yeniceköy OSB 623 Sok. No:7 İnegöl/BURSA

  TELEFON

  0224 718 60 78

  WHATSAPP

  0543 295 40 10

  E-POSTA

  info@torstrafor.com

  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı