Köşe Kenar Koruyucu

Köşe Kenar Koruyucu Ürünlerimiz

Özellikle taşınma ihtiyacı içerisinde olan müşterilerimiz firmamız bünyesinde satışı gerçekleştirilen köşe kenar koruyucu ürünlerimize rahatlıkla ulaşabilir. 7 / 24 hizmetiniz olan web sitemiz aracılığıyla gereksinim duydukları ürünlerin hem görsellerine hem de kullanım amaçlarına rahatlıkla erişebilirler. Satışa çıkardığımız ve müşterilerle 2 iş günü içerisinde buluşturduğumuz ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Herhangi bir sorun karşısında iade ve de değişim söz konusudur.

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile taşınma, nakliye gibi işlerde pratik bir şekilde kullanılabilecek ürünlerin tamamını bizde bulabilirsiniz. Herkesin ihtiyaç duyduğu köşe kenar koruyucu ürünlerimiz için bize ister telefonla ister doğrudan web sitemiz aracılığıyla mail atarak ulaşabilir, her türden soru ve sorunlarınızın cevabını aynı gün içerisinde temin edebilirsiniz. Referanslarımız ve ürettiğimiz ürün listemiz ile hizmetinizde olmaya devam etmekteyiz.

  36 üretim ve 8 idari olmak üzere Toplam 44 Personel olarak hizmet vermekteyiz. Fabrikamızın 1. Katında; 2500 m2 Strafor Blok Üretimi ve Paket Strafor hattı bulunmaktadır.

  ADRES

  Yeniceköy Mah. Yeniceköy OSB 623 Sok. No:7 İnegöl/BURSA

  TELEFON

  0224 718 60 78

  WHATSAPP

  0543 295 40 10

  E-POSTA

  info@torstrafor.com

  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı