Harf Tabela

Müşterini Dikkatini Çekmek İçin Harf Tabela

Firmamızda iş yeri sahiplerinin işlerini kolaylaştıracak olan harf tabela panosunu üretiyoruz. Harf tabela sistemi kutu harf tabela olarak ta geçer ve bu sistem bir reklam aracı olarak kullanılır. Kullanılacak iş yeri hakkında bir iki kelimelik reklamlardan oluşan harf tabelalar büyükçe tasarlandıkları için asıldıkları yerlerde dikkat çekici oluyorlar ve müşteriler o iş yerini daha kolay bir şekilde fark edebiliyor. İş yerlerinin logosunun veya adlarının yazılı olduğu kutu harf tabelalar kullanıldıkları ortamlara şıklık katıyor, dikkat çekici oluyor ve iş yerlerinin daha kolay bir şekilde tanınmasını sağlıyor.

Ürettiğimiz Kutu Harf Tabela Türleri

Harf tabela türlerimiz arasında oldukça etkili harf tabelalar bulunuyor. Bunlar arasında plexiglas harf tabela, dekota kutu, Alüminyum kutu, paslanmaz krom kutu, pirinç kutu ve köpük kutu harf tabela sistemlerimiz bulunuyor.

Harf Tabela Üretimi ve Montajlama

Kendi firmamızda ürettiğimiz harf tabelaların üretim aşamasına ilk olarak harf tabelanın asılacağı alanı inceleyerek başlıyoruz ve kafada bir tasarım işlemi yapılıyor. Daha sonra router ve lazer yöntemi ile yazılacak olan harfler kesiliyor ve kesilen harfler kaliteli boyalarla boyanıyor. Daha sonra ayrı ayrı kesilmiş ve boyanmış olan harfler bir araya getirilerek konulacağı zeminin üzerine monte ediliyor. Monte işlemlerinde ve harf kesim – boyama işlemlerinde profesyonel ekiplerimiz görev alıyor. Ayrıca oyama işleminde en kaliteli boyaları kullanarak olası bir yağmurda boyaların akmasını engelliyoruz.

  36 üretim ve 8 idari olmak üzere Toplam 44 Personel olarak hizmet vermekteyiz. Fabrikamızın 1. Katında; 2500 m2 Strafor Blok Üretimi ve Paket Strafor hattı bulunmaktadır.

  ADRES

  Yeniceköy Mah. Yeniceköy OSB 623 Sok. No:7 İnegöl/BURSA

  TELEFON

  0224 718 60 78

  WHATSAPP

  0543 295 40 10

  E-POSTA

  info@torstrafor.com

  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı